^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, swoje funkcjonowanie wznowiła świetlica środowiskowa "Wesołe Urwisy". Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku i finansowane są z projektu organizowanego przez Gminę Miasto Złotów. Uczestnicy świetlicy codziennie jedzą pyszny podwieczorek oraz biorą udział w różnorodnych zajęciach tematycznych. Nieodzownym elementem świetlicy są m.in. wycieczki do Muzeum Ziemi Złotowskiej. Tym razem dzieci wzięły udział w lekcji muzealnej na temat haftu krajeńskiego. Poznały jego historię i technikę tworzenia, ale przede wszystkim zachwyciły się przedmiotami z motywem haftu krajeńskiego. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia :).

 

 

  

-->