^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwutygodniowym projekcie, w ramach II Forum Młodzieży - "Młody Złotów - moja przyszłość zawodowa". Naszym zadaniem było przygotowanie ścieżki edukacyjnej dla zawodu lekarza medycyny estetycznej oraz stolarza. Oprócz tego, musieliśmy dowiedzieć się jak najwięcej o tych zawodach, sprawdzić czy jest na nie zapotrzebowanie na naszym lokalnym złotowskim rynku i czy są to zawody przyszłości dla młodych Złotowian. W tym celu odwiedziliśmy I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, zakład stolarski Pana Mirosława Pająka oraz Klinikę Medycyny Estetycznej "EsteticaClinic". Efekty naszej prac zaprezentowaliśmy w Urzędzie Miasta, gdzie odbyło się podsumowanie projektu.

 

 

  

-->