^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Poczet Sztandarowy jest nieodłącznym elementem naszej szkoły. Towarzyszy nam podczas najważniejszych szkolnych uroczystości, ale również reprezentuje naszą szkołę na zewnątrz, w czasie wydarzeń o charakterze lokalnym czy państwowym. 
W tym roku szkolnym służbę przy poczcie pełnią uczniowie klasy VII. Funkcję chorążych sprawują Franciszek z Pawłem, a asystę stanowią Justyna i Dominika oraz w zastępstwie Julia, Zuzanna i Maja z klasy III gimnazjum. 
Choć minęły dopiero dwa miesiące szkoły to nasz poczet wziął udział w wielu uroczystościach: uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego, obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej, Projekcie Kostka oraz pasowaniu na ucznia klasy I. 
Opiekunem pocztu jest Pani Magda.

 

 

  

-->