^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Tegoroczne zajęcia kółka historycznego poświęcone są tematyce II wojny światowej. Uczniowie w każdy poniedziałek spotykają się, by poznać historię tego wydarzenia. Oglądając fragmenty filmów dokumentalnych, przeglądając czasopisma i literaturę zgłębiają tajniki wiedzy na temat przyczyn, przebiegu i skutków wojny. Najważniejszym jednak celem zajęć jest pokazanie losów ludzi na tle okrucieństwa II wojny światowej. W związku z tym, uczniowie poznając historię Powstańców Warszawskich wzięli udział w akcji "BohaterON - włącz historię!" i  napisali kilkanaście kartek dla uczestników powstania warszawskiego. 
Zajęcia kółka historycznego odbywają się w poniedziałki o godzinie 14.30. 
Zapraszamy serdecznie :)

 

 

  

-->