^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

W związku z jubileuszem 25-lecia naszej szkoły, w drugiej połowie października odbyła się wycieczka szkolna do Gniezna. Celem naszego wyjazdu było odwiedzenie miejsc związanych z patronem naszej szkoły – św. Wojciechem. W ramach wycieczki zwiedziliśmy  Katedrę Gnieźnieńską oraz Wzgórza Lecha, na którym katedra jest usytuowana. Następnie wzięliśmy udział w uroczystej Mszy św. w intencji naszej szkoły, którą odprawił m.in. nasz ks. Radek. Wczesnym popołudniem udaliśmy się do Kazimierza Biskupiego, gdzie zwiedziliśmy Klasztor Misjonarzy Świętej Rodziny.

Piękna pogoda, która towarzyszyła nam tego dnia oraz miejsca związane z naszym Patronem - św. Wojciechem, wprawiły nas w miły nastrój i sprawiły, że wycieczka nabrała charakteru jubileuszowej pielgrzymki szkolnej. 

 

 

  

-->