^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęliśmy 9 listopada o godzinie 11.11 odśpiewaniem naszego Hymnu Narodowego. Tym samym, wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji "Rekord dla Niepodległej", gdzie wspólnie z uczniami szkół i przedszkoli w całej Polsce biliśmy rekordu śpiewania hymnu. Następnie uczniowie kółka historycznego zaprezentowali program artystyczny, w którym przypomnieli okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości, a także kanon wierszy Władysława Bełzy - niezwykłego polskiego poety, o którym mówi się, iż "uczył dzieci najlepiej kochać Polskę, myśleć i czuć po polsku". Uroczystość uświetnił też mini koncert szkolnego zespołu muzycznego z repertuarem piosenek patriotycznych oraz występ  uczniów klasy I-III.

 

 

  

-->