^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     


W związku z Jubileuszem 25-lecia istnienia naszej szkoły Panie Anna Minor-Czyż oraz Magda Stachyra przygotowały konkurs wiedzowy o szkole i jej patronie Św. Wojciechu. Konkurs odbył się w formie Kahoota, czyli w specjalnej aplikacji internetowej.
Na tablicy interaktywnej wyświetlały się poszczególne pytania, natomiast uczniowie, którzy wcześniej musieli się zalogować, mieli za zadanie w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na konkretne pytanie. Dodatkową atrakcją było to, że przez cały czas trwania konkursu wyświetlała się aktualna lista jego faworytów.
Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe: klasy 4-6 oraz 7-3 gim. Uczniowie musieli odpowiedzieć na niekiedy bardzo trudne pytania, ale też i zaskakujące i wymagające od nich sprytu ;).
 
Laureatami konkursu zostali:
- kategoria klas 4-6: Filip Olejniczak, Agata Czyż, Bartosz Birecki oraz Wiktoria Łapot;
- kategoria klas 7-8 oraz kl. III gim.: Julia Olejniczak, Kinga Purczyńska, Bruno Massel-Chara.
 
Zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym uczniom serdecznie gratulujemy.

 

 

  

-->