^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Koniec roku szkolnego to czas wycieczek szkolnych i klasowych. W dniach 6-7 czerwca klasy V, VI oraz VII udały się do Trójmiasta.
Pierwszy dzień wycieczki rozpoczął się zwiedzaniem Westerplatte, gdzie Pani Magda opowiedziała nam o rozpoczęciu II wojny światowej. Następnie statkiem udaliśmy się na gdańską Starówkę. Zwiedziliśmy tam m.in. Muzeum Bursztynu oraz Bazylikę Mariacką. Tego dnia odwiedziliśmy też Muzeum II Wojny Światowej, które zrobiło na nas niesamowite wrażenie. Pierwszy dzień wycieczki zakończyliśmy na sopockim molo. 
Drugiego dnia wybraliśmy się do oceanarium w Gdyni. Mieliśmy też okazję zwiedzić ponad stuletni statek "Dar Pomorza". Następnie udaliśmy się do Gdańska do Europejskiego Centrum Solidarności. 
Piękna pogoda i mnóstwo atrakcji sprawiły, że wycieczkę zaliczamy do super udanych ;)
 

 

 

  

-->