^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

19 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Wojciecha w Złotowie. Spośród 15 kandydatów do SU wybrani zostali: Anastazja Pałuczak (kl.IV), Anna Jędrzejczyk (kl.V), Agata Czyż oraz Cyprian Hryńczuk (oboje z klasy VI), Zofia Lipiec (kl. VII) oraz Justyna Jędrzejczyk (kl. VIII). Największą liczbę głosów uzyskała Anastazja i to ona będzie w nowym roku szkolnym pełniła funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Nowemu SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz całej naszej szkolnej społeczności. Jednocześnie zapraszamy do współpracy sympatyków Samorządu :) 
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest Pani Magda Stachyra.

 

 

 



 

-->