^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej, która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Głównym zadaniem projektu jest edukacja młodych Polaków, bazując na historiach Powstańców, która ma wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Nasza szkoła już po raz drugi bierze udział w tej kampanii. Uczniowie klasy 6 oraz wolontariusze wykonali własnoręcznie kartki wraz z życzenia, które zostały wysłane do Powstańców. Również na zajęciach z informatyki uczniowie wysłali kartki elektroniczne. Mamy nadzieję, że w ten sposób sprawimy radość Powstańcom i pokażemy, że jesteśmy im wdzięczni za bohaterską postawę.

 

 

  

-->