^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

218dd457c9c2058e41bd6b2a6e39f818ec994fd6

Z okazji Dnie Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował quiz dla klas IV-VIII pt. "Czy znasz swojego wychowawcę?".
Już kilka dni wcześniej uczniowie przepytywali swoich wychowawców z najróżniejszych dziedzin ich życia, aby dowiedzieć się jak najwięcej o swoich nauczycielach. Najlepiej przygotowane okazały się klasy V i VIII, które o Pani Dorocie i Pani Aurelii wiedzą naprawdę bardzo dużo.
A wiedzę trzeba było posiąść różnorodną, gdyż quizowe pytania dotyczyły m.in.: numeru buta, ulubionego koloru, oglądanego serialu lub programu telewizyjnego, zdolności kulinarnych i ulubionych przysmaków, literatury, sportu, ulubionych form spędzania czasu wolnego oraz zainteresowań naszych wychowawców. Zwycięskie klasy oraz Grono Pedagogiczne wraz z wszystkimi pracownikami szkoły otrzymały słodkie upominki.
Przygotowany przez Samorząd Uczniowski quiz był nie tylko formą rywalizacji pomiędzy poszczególnymi klasami, ale przede wszystkim pozwolił dzieciom lepiej poznać swoich nauczycieli.

 

 

  

-->