^Powrót

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice 

 

                  uonet     

21 i 22 styczeń - świętujemy dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapominać - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ten dzień jest jednym z najbardziej ciepłych rodzinnych świąt. Dla wielu osób babcia i dziadek to osoby wyjątkowe, które obdarowują wnuczęta wielką miłością, zawsze służące radą i pomocą. W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzi się nie tylko w domach ale również w szkole, gdzie odbywają się uroczyste akademie.

Uczniowie klas 1- 3 naszej szkoły zaprosili Dziadków do Złotowskiego Domu Kultury na przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu klasy 3 oraz akademie w wykonaniu klasy 1 i 2. Nie zabrakło prezentów, uścisków,  serdeczności, radości, uśmiechu a nawet łez wzruszeń i wspólnego odśpiewania 100 lat.

 

 

  

-->