^Powrót

 

710 nnabor szkolny


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

img 20211216 094927

Lokalne Centrum Nauki Metalowe inspiracje w Wałczu to miejsce niezwykle atrakcyjne dla dzieci i młodzieży, gdyż świat nauki łączy się tam z nowoczesnymi technologiami. Przekonać się mogli o tym uczniowie klasy VI i VII, którzy wzięli udział w warsztatach chemicznych w specjalistycznym laboratorium fizykochemicznym, w którym przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia. Następnie w Pracowni Klocków LEGO uczniowie zaprojektowali, skonstruowali i zaprogramowali roboty, które wzięły udział w specjalnym wyścigu. Na końcu wszyscy udali się do Pracowni Symulatorów i spróbowali jazdy symulatorem auta wyścigowego. Emocje sięgały zenitu. Atrakcje i udział w Metalowych inspiracjach okazały się niesamowitą przygodą.

 

 

 

  

-->