^Powrót

 

710 nnabor szkolny


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

img 4001

Kodowanie to bojowe jest zadanie – to innowacyjny program naszej szkoły kierowany do uczniów klas 1- 3, który realizowany jest już od 6 lat, ale co roku modyfikowany i dostosowywany do umiejętności uczniów.

Programowanie to nic innego jak ciekawe zajęcie. To ciągłe rozwiązywanie zagadek i problemów w kreatywny sposób. Programowanie jako zajęcie wymaga pewnych umiejętności, uczy  wyrażania własnych myśli – żeby coś zadziałało, uczeń musi dokładnie napisać, na czym mu zależy. Klasa 3 doskonale daje sobie radę z ozobotem i photonem, przygotowuje własne trasy programuje, i pobudza wyobraźnię.

Nauka programowania daje dobry start w przyszłość.

 

 

  

-->