^Powrót

 

710 nnabor szkolny


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

img 4268

Wolontariat Zespołu Szkół Katolickich zorganizował dwie akcje, którego celem była Pomoc Ukrainie.
„Daj piątaka za słodziaka” – akcja pieczenia ciasteczek cieszyła się ogromnym powodzeniem dlatego też została przeprowadzona dwa razy. Dzięki ogromnemu sercu i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej zebraliśmy 3703, 66 zł. Cały dochód przeznaczyliśmy na pomoc dla uchodźców.
Zaprosiliśmy mieszkańców miasta do udział w akcji #Plecaczek pomoc dzieciom z Ukrainy.
Zebraliśmy 89 plecaczków, które zostały przekazane do Inkubator Kultury - Pireus w Poznaniu.. Dzięki takiemu plecaczkowi z prezentami na buziach maluchów zawsze pojawia się uśmiech, a to daje nadzieję i siłę w tym ciężkim dla nich czasie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serce, za pomoc, życzliwość.
Obiecujemy, że takie akcje często będziemy powtarzać.
Opiekunem wolontariatu jest pani Jola Wiśniewska.

 

 

  

-->