^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Dnia 04.11.2014r. podczas lekcji j. angielskiego, Uczniowie kl. V wcielili się w rolę salesman (sprzedawcy) & client (klienta), przynieśli własnoręcznie wykonane "produkty żywnościowe". Była kasa fiskalna (a till), karty kredytowe (credit cards) i kolejki jak za PRLu.

 

 

 

W czwartek 23 października uczniowie klas III gimnazjum ze Złotowa, Radawnicy, Krajenki i Piły szukali pracy.  Wśród nich byliśmy także my ! Wielkopolska Izba Rzemieślnicza zorganizowała w Złotowie grę miejską pt. "Gdzie jest praca?"

Czytaj więcej: Gra miejska

Pod koniec października, klasa III Gimnazjum im. Św. Wojciecha w Złotowie (gościnnie Dominik z kl. V i Mateusz z kl.VI) udała się na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Naszym celem było PGA - jedno z największych w Polsce wydarzeń gamingowych. 59400 zwiedzających. W 4 pawilonach wystawienniczych mogliśmy przenieść się do całkowicie innego, multimedialnego świata.

Czytaj więcej: Poznań Game Arena - byliśmy tam !

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. „Śniadanie Daje Moc” to ogólnopolska akcja edukacyjna, mająca na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Śniadanie daje moc

 

 

  

-->