Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Powiatowym Konkursie Piosenki, który odbył się 27 maja w Lipce.
W kategorii klas I – III wystąpili Emilia Kowalska oraz Wojciech Kowalski, w kategorii klas IV – VI szkołę reprezentowali Kinga Brzezińska, Maria Steffen oraz Juliana Ziomek, natomiast w kategorii klas VII – VIII wystąpili Antonina Igman oraz Ignacy Kowalski.
Laureatami konkursu zostali:
Kinga Brzezińska zajmując I miejsce
Emilia Kowalska i Wojciech Kowalski otrzymując wyróżnienia.
Młodzi wykonawcy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Pięknie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursowych występów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych artystów i życzymy im wielu sukcesów, radości ze śpiewania oraz dalszego rozwijania muzycznych talentów.
