Przejdź do treści

Szkolny konkurs wiedzowy z okazji 30-lecia Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha w Złotowie

  • przez

W związku z 30. urodzinami naszej szkoły, 18 kwietnia odbył się Szkolny konkurs wiedzowy z okazji 30-lecia Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha w Złotowie. W konkursie wystartowało 18 uczniów z klas IV-VIII. Uczestnicy musieli zmierzyć się z 27 pytaniami dotyczącymi m.in. historii szkoły, kadrą pedagogiczną czy organem prowadzącym szkołę. Były też pytania o nazwę pierwszego sklepiku szkolnego, gazetkę oraz cykliczne uroczystości i imprezy szkolne, a nawet liczbę drzwi w naszej szkole ;). Na starych zdjęciach należało rozpoznać pierwszy budynek szkoły, wszystkich dyrektorów placówki oraz grono pedagogiczne.

Laureaci Szkolnego konkursu wiedzowego z okazji 30-lecia Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha w Złotowie:
I miejsce: Zuzanna Kulasek, Zuzanna Zdrenka, Patryk Kolat
II miejsce: Blanka Kowalska
III miejsce: Amelia Zdrenka, Nina Rybicka
IV miejsce: Antonina Igman

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu 🙂