Przejdź do treści

Walentynki

  • przez

Etiudą Dmitrija Kabalewskiego oraz „Hymnem o miłości” w wykonaniu Juliana z klasy IV oraz Zuzanny z VIII rozpoczęliśmy piękny koncert walentynkowy przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: „Nic dwa razy” Sanah w wykonaniu Leny, Emilii, Doroty oraz Oliwii z klasy IV, piosenkę „Kamień z napisem love” zespołu Enej – klasa V, „Fiołkowe pole” Sobla w wykonaniu Zuzanny, Nadii i Szymona z klasy VII oraz utwór „Dzięki, że jesteś” Lanberry&Tribbs zaśpiewaną przez klasę VI.
Nauczycielom oraz pracownikom szkoły zadedykowane zostały piosenki „Nauczmy się żyć obok siebie” Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Ignacego oraz „Ktoś mnie pokochał” zespołu Skaldowie w aranżacji klasy IV.
Koncert zakończyliśmy wyjątkowym wierszem Janusza Kofty pt.” Trzeba marzyć” w recytacji Balthasara z klasy VIII.
Koncert walentynkowy pozwolił nam na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i zastanowić się nad tym, co naprawdę w życiu ważne. Poza tym, była to prawdziwa uczta artystyczna w wykonaniu naszych uczniów.