Przejdź do treści

Dzień Dobrych Uczynków

  • przez

Z inicjatywy szkolnego wolontariatu, wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dniu Dobrych Uczynków. Wcześniej poszczególne klasy wylosowały zadania, do których musiały się solidnie przygotować.  Zwarci i gotowi do działania uczniowie przystąpili do swoich zadań. Jedni porządkowali teren wokół szkoły, inni sadzili kwiatki, niektóre z klas czytały bajki przedszkolakom, a VIII klasa zaprosiła sześciolatki na piknik.

Wszyscy zaangażowani, z uśmiechem na ustach i przede wszystkim z poczuciem spełnionego dobrego uczynku, wywiązali się ze swoich zadań znakomicie.

Dzień Dobrych Uczynków był niezwykle wartościowym dniem, który pozwolił nam się na chwilę zatrzymać i pomyśleć nad tym, jak niewiele trzeba, żeby zrobić coś dobrego i jak bardzo jest to satysfakcjonujące. Dziękujemy szkolnemu wolontariatowi za tak wspaniałą akcję.