^Powrót

 

                  uonet     

Niecodzienną wystawę mieli okazję zobaczyć uczniowie klasy czwartej, którzy przenieśli się nieco w czasie - do dzieciństwa swoich rodziców. Wystawę pt. "Zabawki PRL-u" zorganizowało bowiem Muzeum Okręgowe w Pile. Dzieci z ciekawością oglądały zabawki, którymi dawniej bawili się ich rodzice.  
Następnie uczniowie udali się do kina na premierowy pokaz filmu pt. "Doktor Dolittle". 
Wycieczka choć niedaleka, bardzo się wszystkim podobała. Był to bardzo przyjemny czas spędzony w klasowym gronie. 

Tuż przed feriami zakończyło się I półrocze roku szkolnego 2019/2020, czas podsumowań. Pani Dyrektor Danuta Łoboda nagrodziła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz uczniów z 100% frekwencją. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Klasa 1 również otrzymała dyplom za postępy w nauce

21 i 22 styczeń - świętujemy dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapominać - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ten dzień jest jednym z najbardziej ciepłych rodzinnych świąt. Dla wielu osób babcia i dziadek to osoby wyjątkowe, które obdarowują wnuczęta wielką miłością, zawsze służące radą i pomocą. W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzi się nie tylko w domach ale również w szkole, gdzie odbywają się uroczyste akademie.

Uczniowie klas 1- 3 naszej szkoły zaprosili Dziadków do Złotowskiego Domu Kultury na przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu klasy 3 oraz akademie w wykonaniu klasy 1 i 2. Nie zabrakło prezentów, uścisków,  serdeczności, radości, uśmiechu a nawet łez wzruszeń i wspólnego odśpiewania 100 lat.

14.01. klasę 1 odwiedziła pani Aleksandra Schoen - Kamińska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Pile, SuperBelfer laureatka Wielkopolskiego Nauczyciela Roku 2017.

Lekcja z Makey Makey prowadzona przez panią Olę wzbudziła w uczniach wielki zachwyt i zdumienie, gdyż okazało się, że dotykając osobę lub żelki wydobywa się dźwięk.

Zajęcia były tak udane, że uczniowie nawet nie usłyszeli dzwonka kończącego lekcję.

W świąteczną atmosferę wprowadziła nas klasa VI, która wykonała Jasełka pod opieką ks. Radka
 

W okresie przedświątecznym uczniowie klas 1-5 mieli okazję na zajęciach informatycznych odkryć swój talent artystyczny rysując w programie paint kartki świąteczne. Twórczość uczniów zaskoczyła ich samych J, gdyż kartki okazały się cudowne, a życzenia przemyślane płynące z serca.  

 

 

  

-->