^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Z okazji 82. Rocznicy ogłoszenia Prawd Polaków spod Znaku Rodła trójka naszych uczniów wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesteśmy Polakami!". Organizatorem konkursu było Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Oświaty i Wychowania we Wrocławiu i Rodzina Rodła – Wrocław.
Autorami konkursowych prac są Agata Czyż i Kacper Kisiel z klasy VI oraz Wiktoria Rogala z klasy VIII.

dyskoteka 
Nieodłącznym elementem karnawału w naszej szkole jest dyskoteka. Za jej organizację odpowiedzialny był niezawodny jak zawsze Samorząd Uczniowski. O oprawę muzyczną zadbał Kuba i Błażej, natomiast dziewczęta przygotowały salę. 
W tym miejscu pragniemy podziękować paniom z naszego przedszkola za użyczenie części dekoracji oraz opiekunom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów podczas zabawy: Pani Aurelii i Pani Dorocie oraz Panu Adrianowi.

Na jednej z lekcji historii w klasie V pojawiła się cała rodzina bogów greckich ;). A wszystko to za sprawą Klasowego Konkursu Historycznego pt. "Wśród bogów na Olimpie". Podczas konkursowych potyczek, uczniowie musieli wykazać się nie lada wiedzą na temat greckich bogów, ich symboli, dziedzin, którymi się opiekowali, mitów itp. I miejsce w konkursie wywalczył Błażej Stępień, II miejsce zdobyła Anna Jędrzejczyk, a jako trzeci zwycięzca na podium stanął Kacper Tomaszewski. Wszystkim uczestnikom konkursu jak i laureatom serdecznie gratulujemy.

Niecodzienną wystawę mieli okazję zobaczyć uczniowie klasy czwartej, którzy przenieśli się nieco w czasie - do dzieciństwa swoich rodziców. Wystawę pt. "Zabawki PRL-u" zorganizowało bowiem Muzeum Okręgowe w Pile. Dzieci z ciekawością oglądały zabawki, którymi dawniej bawili się ich rodzice.  
Następnie uczniowie udali się do kina na premierowy pokaz filmu pt. "Doktor Dolittle". 
Wycieczka choć niedaleka, bardzo się wszystkim podobała. Był to bardzo przyjemny czas spędzony w klasowym gronie. 

Tuż przed feriami zakończyło się I półrocze roku szkolnego 2019/2020, czas podsumowań. Pani Dyrektor Danuta Łoboda nagrodziła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz uczniów z 100% frekwencją. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Klasa 1 również otrzymała dyplom za postępy w nauce

21 i 22 styczeń - świętujemy dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapominać - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ten dzień jest jednym z najbardziej ciepłych rodzinnych świąt. Dla wielu osób babcia i dziadek to osoby wyjątkowe, które obdarowują wnuczęta wielką miłością, zawsze służące radą i pomocą. W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzi się nie tylko w domach ale również w szkole, gdzie odbywają się uroczyste akademie.

Uczniowie klas 1- 3 naszej szkoły zaprosili Dziadków do Złotowskiego Domu Kultury na przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu klasy 3 oraz akademie w wykonaniu klasy 1 i 2. Nie zabrakło prezentów, uścisków,  serdeczności, radości, uśmiechu a nawet łez wzruszeń i wspólnego odśpiewania 100 lat.

 

 

  

-->