^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

"Ćwiczyć każdy może".

Myśl ta przyświecała nam podczas sobotniego turnieju sportowego w którym udział wzięli Rodzice, Uczniowie, a także Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły. Jako jedna z 4000 szkół w Polsce przyłączyliśmy się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Rok Szkoły w Ruchu". Wszystkie nasze działania podejmowane w ramach tejże akcji mają na celu promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Podczas sobotniego turnieju Uczniowie klas gimnazjalnych walczyli zacięcie grając w piłkę siatkową.

      Bezkonkurencyjna, w tej kategorii wiekowej, okazała się klasa II g. Klasy IV-VI szkoły podstawowej dzielnie pokonywały tor przeszkód. Prym wiodła klasa VI. W najmłodszej kategorii wiekowej, klas I-III sp, Uczniowie dopingowani przez Rodziców, Nauczycieli oraz starsze Koleżanki i Kolegów walczyli do ostatniej minuty i ostatniego centymetra. :) W tej kategorii wiekowej zwyciężyła klasa III. Tego dnia również Rodzice, Nauczyciele&Pracownicy szkoły stanęli w szranki. Zwyciężyli Rodzice Gimnazjalistów. Chociaż tak naprawdę tego dnia nie było przegranych... Dominowała świetna zabawa, wspaniały doping (transparenty, cheerleaderki) i zasada fair play.

 

 

 

 

  

-->