^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

W świętowanie 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości bardzo aktywnie włączyli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły oraz koło wolontariatu. 9 listopada - w dniu uroczystego apelu, już od samego rana wolontariuszki rozdawały wszystkim uczniom biało-czerwone kokardy, a uczniowie klas 1-3 odwiedzili m.in. Urząd Miasta, ZCAS, MBP, przychodnię, szkołę muzyczną i policję wręczając przebywającym w nich Złotowianom okolicznościowe kartki z okazji Święta Niepodległości. Kartki otrzymali również przechodnie, których dzieci spotkały w czasie spaceru.
Po powrocie do szkoły maluchy wzięły udział w szkolnym apelu, a następnie w spotkaniu z Panią Marią Jaroszewską, miłośniczką militariów i historii Polski.

 

 

  

-->