^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Jakiś czas temu Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Pan Henryk Szopiński zaprosił uczniów naszej szkoły do stolicy naszego województwa - Poznania. Bardzo chętnie skorzystaliśmy więc z zaproszenia i udaliśmy się na wycieczkę.
Na początku wzięliśmy udział w sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego i choć na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że to straszne nudy... było bardzo fajnie :). Następnie Pan Szopiński wraz z Panem Jackiem Bogusławskim - członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego oprowadzili nas po urzędzie i opowiedzieli o jego funkcjonowaniu, a także o swojej w nim pracy. Na koniec naszego spotkania otrzymaliśmy upominki i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
Drugą atrakcją naszego wyjazdu była wizyta w aqua parku w poznańskiej Malcie. Dwie godziny wodnych atrakcji wprawiły nas w wyśmienity nastrój. Jednym słowem - wycieczka udała się znakomicie. Aż żal było wracać do domu ;).
 
Organizatorem wycieczki była Pani Dorota, natomiast nad bezpieczeństwem uczniów czuwali: Panie Ania, Magda oraz Kasia, a także Pan Adrian.
 
W tym miejscu pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Henrykowi Szopińskiemu za zaproszenie, cenną wiedzę oraz poświęcony czas.

 

 

  

-->