^Powrót

 


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego pod koniec października wybraliśmy się na wycieczkę szkolną do Dobrzycy. Miejscowość ta słynie z niezwykłych Ogrodów Tematycznych Hortulus oraz Ogrodów Spectabilis. W tych pierwszych mieliśmy okazję podziwiać m.in. ogród skalny, japoński, śródziemnomorski, leśny, francuski, ziołowy itp. A wszystko to w pięknej jesiennej odsłonie. Drugi ogród to największy na świecie labirynt grabowy, który powstał z 18 tysięcy sztuk sadzonek tego drzewa. Labirynt zajmuje powierzchnię 1 ha i ma ściany o wysokości 2 metrów. Po prawdziwej uczcie dla oka, przyszedł czas na "coś" dla ciała ;). Dlatego też udaliśmy się do Koszalina do parku trampolin Play Park. Wizyta w parku to było prawdziwe szaleństwo. Już dawno tak się nie wyskakaliśmy ;).

Samorządowi Szkolnemu dziękujemy za zorganizowanie wycieczki, a Paniom: Basi, Ani, Aurelii i Magdzie za opiekę i poświęcony czas.

 

 

  

-->