^Powrót

 

710 nnabor szkolny


 

bezpieczny powrot do szkoly - uczniowie       bezpieczny powrot do szkoly - rodzice


 

 

                  uonet     

Tuż przed feriami zakończyło się I półrocze roku szkolnego 2019/2020, czas podsumowań. Pani Dyrektor Danuta Łoboda nagrodziła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz uczniów z 100% frekwencją. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Klasa 1 również otrzymała dyplom za postępy w nauce

21 i 22 styczeń - świętujemy dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapominać - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ten dzień jest jednym z najbardziej ciepłych rodzinnych świąt. Dla wielu osób babcia i dziadek to osoby wyjątkowe, które obdarowują wnuczęta wielką miłością, zawsze służące radą i pomocą. W Polsce Dzień Babci i Dziadka obchodzi się nie tylko w domach ale również w szkole, gdzie odbywają się uroczyste akademie.

Uczniowie klas 1- 3 naszej szkoły zaprosili Dziadków do Złotowskiego Domu Kultury na przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu klasy 3 oraz akademie w wykonaniu klasy 1 i 2. Nie zabrakło prezentów, uścisków,  serdeczności, radości, uśmiechu a nawet łez wzruszeń i wspólnego odśpiewania 100 lat.

14.01. klasę 1 odwiedziła pani Aleksandra Schoen - Kamińska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Pile, SuperBelfer laureatka Wielkopolskiego Nauczyciela Roku 2017.

Lekcja z Makey Makey prowadzona przez panią Olę wzbudziła w uczniach wielki zachwyt i zdumienie, gdyż okazało się, że dotykając osobę lub żelki wydobywa się dźwięk.

Zajęcia były tak udane, że uczniowie nawet nie usłyszeli dzwonka kończącego lekcję.

W świąteczną atmosferę wprowadziła nas klasa VI, która wykonała Jasełka pod opieką ks. Radka
 

W okresie przedświątecznym uczniowie klas 1-5 mieli okazję na zajęciach informatycznych odkryć swój talent artystyczny rysując w programie paint kartki świąteczne. Twórczość uczniów zaskoczyła ich samych J, gdyż kartki okazały się cudowne, a życzenia przemyślane płynące z serca.  

Każde dziecko zna tę datę - 6 grudnia-  i wszyscy czekają tego dnia na odwiedziny Mikołaja. Bo któż nie lubi dostawać prezentów? Dzieci piszą do niego listy z prośbami, dorośli chociaż nie chcą się do tego przyznać, też mają nadzieję, że coś i dla nich się znajdzie w worku.

Uczniowie klas 1- 3 z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do spotkania Mikołaja. Podczas zajęć wykonywały przeróżne zadania m.in. związane z programowaniem – Photonem,  a także wysłuchały opowieści o Biskupie Mikołaju, rozwiązywały krzyżówki… no i oczywiście otrzymały prezenty.

 

 

  

-->